Оформлення воєводського запрошення в 2021 році

cholovіk daє zhіncі dokumenti ta ruchku dlya їh oformlennya - oformlennya zaproshennya na robotu

Зміст:

Воєводське запрошення – це документ, який офіційно називається зезволеніє типу А. Це практично те ж саме, що і освядчення – дозвіл на роботу від конкретного роботодавця. Тільки воно має трохи інші терміни. Воєводське запрошення може бути видано на термін від одного до трьох років.

Особливості воєводського запрошення

Ще одна істотна відмінність в тому, що освядчення подається на реєстрацію в ужонд праці, а зезволеніє типу А – до ужонду воєводського. Як відомо, у воєводських ужондах завжди є проблеми з термінами – їх затягують. Таке часто буває при подачі документів на Карту побиту. Даний документ реєструється в ужонді воєводському, і чекати його доводиться дуже довго.

Якщо освядчення ви можете отримати в період від чотирьох до десяти робочих днів, то зезволеніє типу А можна очікувати від одного до семи місяців. Були випадки, коли люди чекали його по дев’ять-десять місяців. Терміни залежать від конкретного ужонда.

Таким чином, планувати виготовлення такого запрошення потрібно заздалегідь. Найкраще робити це не за два тижні, і навіть не за місяць до того, як воно вам знадобиться. Середній термін оформлення документа становить три місяці.

Оформлення відбувається так само, як відкриття піврічної візи, і процедура повністю аналогічна. Просто, замість освядчення, ви отримуєте воєводське запрошення і подаєте всі документи до візового центру в Україні.

Основна відмінність полягає в тому, що віза дається на термін 365 днів. Зверніть увагу, що страховий поліс теж повинен бути оформлений на 365 днів перебування в Польщі.

Плюси воєводського запрошення

Зезволенія типу А знайшли велику популярність завдяки ряду плюсів. Першим і найголовнішим плюсом є те, що воєводське запрошення перекриває коридор після піврічної візи або після того, як ви відпрацювали шість місяців по освядченню.

Якщо вас влаштовує роботодавець і ви пропрацювали вже три місяці, варто замовити у нього воєводське запрошення, щоб до того моменту, як ви відпрацюєте шість місяців, воно вже було у вас на руках. Так ви зможете спокійно поїхати в Україну і відрити воєводську візу або подати на Карту побиту і працювати вже на основі цього воєводського запрошення. В такому випадку коридор вас ніяк не буде стосуватися, і ви продовжите далі офіційно працювати.

Другий величезний плюс полягає в тому, що воєводське запрошення дає право на роботу 365 днів у році, а не 180, як по освядченню. Тому, якщо ви знайшли хорошого роботодавця, у якого хочете працювати далі, варто оформити це зезволеніє.

Варто сказати, що ви не маєте права працювати за воєводським запрошенням в іншого роботодавця в тому ж самому воєводстві. Від деяких людей можна почути, що таке можливо, але насправді це невірна інформація.

Зезволеніє типу А, так само, як і Карта побиту, прив’язує вас до конкретної фірми, і ви не можете поміняти роботодавця за своїм бажанням.

Якщо вам потрібна допомога в оформленні документів для працевлаштування в Польщі, звертайтеся до наших консультантів. Контакти вказані на сайті.