Кращі способи, як переводити гроші з Польщі в Україну

Зміст

Оскільки сьогодні багато українців від’їжджають на заробітки в Польщу, одне з найважливіших питань, яке цікавить людей, як безпечно переводити гроші з однієї країни в іншу. Розглянемо найзручніші і поширеніші варіанти:

Грошові перекази з Польщі в Україну через Western Union

Western Union – одна з найвідоміших і надійніших систем, яка є практично в кожному місті і населеному пункті. Комісія складає біля 4на транзакцію йде пара годин. Невигідно переводити маленькі суми, оскільки встановлений попередній поріг комісії. У цієї системи одні з найвищих комісій, але вона є скрізь і дуже надійна.

Необхідно вказати ПІБ, паспортні дані, країну і місто того, що приймає і суму. Після отримання квитанції, треба повідомити її номер одержувачеві.

SWIFT переклад в польському банку

SWIFT – з рахунку в польському банку, на рахунок в українському, із заповненням бланка по реквізитах. При відкритті рахунку у банку, скажіть операторові, що плануєте використати його для цієї системи і вам надрукують усі реквізити.

Інші способи переказу грошей з Польщі в Україну

На сьогодні існує безліч альтернативних способів перекладу, кожен з них припускає різний розмір комісії і терміни, ознайомившись з ними ви зможете вибрати найбільш оптимальний спосіб для грошових транзакцій між Польщею і Україною.

Система MoneyGram

MoneyGram – система працює точно також, як попередня. Виключення лише в тому, що комісійні небагатьом менше. Переводити з Польщі можна золотими або долари, отримувати в доларах і євро. Краще здійснювати транзакцію в доларах, щоб уникнути втрат при автоматичній конвертації.

Переклад в KredoBank

KredoBank – партнер в Польщі РКО ВР SA. З переваг – низька комісія, швидкий переклад, висока оперативність, але мало банків, які беруть участь в програмі.

Як переслати гроші через Коинстар

Коинстар – зручно використати при перекладі з Польщі в Україну, оскільки має представництва в Приватбанку і Ощадбанку. Усі транзакції проходять в доларах і євро, на операцію може піти декілька днів, залежно від днів роботи банку, але є багато відділень, а також хороша налагоджена система роботи.

Низькі комісії на переклад з Contact

Contact – один з максимально вигідних способів, з точки зору комісій. З недавніх пір він з’явився у відділеннях пошти, а додаткові послуги, як доставка додому можуть оплачуватися окремо.

Деякі передають також грошові кошти через водіїв: хтось через знайомих по особистій домовленості, а хтось через спеціальних перевізників, що стягують комісії. У будь-якому випадку, який би ви не вибрали спосіб, відправити гроші до України рідним можна буде легко. Якщо вам потрібна консультація, можете подзвонити по одному з номерів телефону, що вказаний на нашому сайті, і наші досвідчені консультанти допоможуть вам.