Кращі способи переказу грошей з Польщі в Україну

Зміст:

Для українців, які працюють у Польщі, актуальним є питання пересилання грошей на батьківщину. І це не дивно, адже багато заробітчан відправляють гроші своїй родині або просто переводять на український банківський рахунок, щоб по приїзду їх простіше було зняти. Існують різні способи перерахування коштів з Польщі в Україну. Давайте ознайомимося з найзручнішими та найбільш вигідними.

Міжнародні грошові перекази через Western Union

Платіжна система Western Union – одна з найвідоміших і перевірених часом. Перерахування коштів відбувається досить швидко (всього за пару годин), а комісія становить приблизно 4% від суми, що переказується. Однак комісія має фіксовану мінімальну межу, тому пересилати цим способом маленькі суми невигідно.

Перевагою Western Union є її надійність та доступність у будь-якому місті. Недоліком – висока комісія. Для перекладу вам знадобиться вказати ПІБ, паспортні дані, країну та місто, куди ви відправляєте гроші. У квитанції вказується номер, який потрібно повідомити одержувачу, щоб йому видали гроші.

SWIFT перекази

Ви можете здійснити SWIFT переказ коштів з польського банківського рахунку на український. Для цього знадобиться заповнити спеціальний бланк з реквізитами. Якщо ви плануєте користуватися саме цим методом, то при відкритті польського рахунку скажіть про це співробітнику банку, і вам видадуть всі необхідні реквізити.

Інші способи перерахування грошей

Зараз існує багато різних методів пересилання коштів з однієї країни в іншу. Вони відрізняються термінами здійснення операцій та розміром комісії. Ознайомтеся з ними і виберіть оптимальний варіант.

Грошові перекази через MoneyGram

Платіжна система MoneyGram зручна для перерахування грошей з Польщі в Україну. Ви можете переказати кошти в злотих або доларах, а ваш родич на Україні отримає їх в доларах або євро. Найкраще вибирати долари, щоб не втрачати гроші при конвертації з однієї валюти в іншу.

Транзакції через KredoBank

KredoBank є партнером польського РКО ВР SA. Через нього можна переводити кошти. Банк пропонує клієнтам низьку комісію та оперативне проведення транзакцій. Однак є і недолік – у програмі бере участь мало банків.

Грошові операції через Коінстар

Перевагою Коінстар є наявність представництв у Приватбанку та Ощадбанку. Завдяки цьому можна зручно перераховувати гроші з Польщі в Україну. Мінус в тому, що транзакції здійснюються тільки в доларах або євро і займають кілька днів. Плюс – велика кількість відділень по всій країні та хороше обслуговування.

Перерахування грошей через Contact

Це один з найвигідніших способів переказати кошти, оскільки комісія тут мінімальна. Тепер відділення Contact є навіть на поштах, що дуже зручно. За додаткову плату можна замовити доставку грошей додому.

Є й інші варіанти відправки грошей на Україну: передача їх через водіїв за особистою домовленістю або перевізників, які займаються подібними операціями за окрему плату.

Дізнайтеся усі доступні методи переказу грошей і виберіть оптимальний для себе. Якщо вам потрібна допомога або консультація з питань працевлаштування в Польщі, звертайтеся до нас. Номери наших телефонів вказані на сайті.