Як доїхати до Польщі з України

Зміст

Чим недорого і комфортно дістатися до Польщі з міст України?

Наша команда розглянула усі можливі і найвигідніші варіанти добратися в Польщу з України. Про них ми поговоримо в цій статті.

Потяг в Польщу з України

Потяг – комфортно, досить швидко, ніяких затримок на митниці, бюджетний і цікаво. Нещодавно запустили склад “Интерсити “, завдяки якому до Польщі можна добратися і з Львова, і з Києва. Якщо ви вибираєте цей варіант, зайдіть на офіційний сайт, подивіться напрями, і якщо ви не живете в одному з міст, через яке проходить маршрут, проглянете можливі пересадки від вашого міста до місць зупинки потягу.

Доїхати в Польщу на автобусі

Автобус – сучасні і комфортабельні засоби пересування. Величезна перевага в тому, що мережа маршрутів значно більше чим у ЖД. Автобуси у будь-які міста Польщі йдуть практично з усіх міст України.

Дорога на власній машині

На власній машині – один з найбільш популярних варіантів : мобільність, незалежність в плані розкладу і зупинок, а також можливість добиратися з комфортною для себе швидкістю і перервами. Основне, на що потрібно звернути увагу – технічна справність машини. Митники величезну увагу приділяють роботі фар : ближнє світло має бути включене цілодобово.

Також слід з особливою увагою віднестися до зовнішньої цілісності автомобіля : із-за великих вм’ятин або тріщин вас можуть попросити розгорнутися і не пустити на територію РП. Якщо ви подорожуєте взимку, треба враховувати, що шипованная гума на території цієї країни заборонена.

Використовуємо сервіс BlaBlaCar

BlaBlaCar – зручний сервіс, що дозволяє подорожувати як попутник. Треба скористатися додатком, який покаже відповідні пропозиції по заданому напряму.

Чи можливо дійти пішки?

Пішки – чом би і ні? Деякі вибирають піший варіант для переходу межі, щоб не витрачати багато часу. Наприклад, можна доїхати до межі на одному транспорті, а далі свою подорож продовжити на іншому. Але слід враховувати, що не усі пограничні пункти пропускають пішоходів.

Переліт в Польщу літаком

Літаком – найкомфортніший і швидший варіант, хоча звичайно ціна на квитки досить висока і не усі міста України надають можливість прямого перельоту. Треба дивитися сайти авіакомпаній і шукати найбільш відповідний для себе варіант.

Що треба знати про перетин кордону?

Для ввезення в країну алкоголю, необхідно дотримуватися регламенту і не перевищувати норму. Ввозити сигарети більше 2 пачок на чоловік – не допускається. Не можна ввозити м’ясні вироби, молочні вироби, шоколад і консерви. Цей закон регламентується не польським, а європейським законодавством, тому не допускається ввезення в усю Європу з країн третього світу. Також заборонено ввозити рослини, а кількість кави і чаю регламентується спеціальною декларацією.

Якщо у вас виникають питання про те, як законно перетнути межу, отримати робоче запрошення або візу, оформити ВНЖ і так далі, подзвоните по номеру телефону, що вказаний на головній сторінці і наші досвідчені консультанти дадуть відповідь вам.