Як дешево дзвонити з України в Польщу?

Зміст:

Якщо ви збираєтеся відправитися в Польщу на заробітки, вам може знадобитися зв’язатися з роботодавцем або знайомими, які живуть там. Для зв’язку можна використовувати мобільний телефон, стаціонарний телефон або інтернет. Давайте дізнаємося, як дзвонити з України в Польщу і не переплачувати при цьому.

Мобільний зв’язок

Оператори мобільного зв’язку пропонують своїм абонентам різні тарифи. Деякі з них зручні для здійснення дзвінків закордон. Є спеціальні послуги, які при необхідності можна підключити, а потім відключити.

Дзвінки з «Київстар»

Для абонентів цього мобільного оператора, які бажають дзвонити закордон, підійде тарифний план «Улюблена країна». За умовами цього плану ви можете вибрати три міжміських номери і дзвонити на них по 0,80 грн. за хвилину.

Даний тариф не має абонентської плати, але підключення кожного нового номера доведеться оплачувати. Для активації тарифного плану потрібно набрати комбінацію 222*48#. Крім дзвінків, ви можете скористатися пакетом СМС-повідомлень (25 повідомлень за 20 гривень).

звонить в польшу с украины киевстар

Дзвінки з «Лайф»

Мобільний оператор «Лайф» теж надає своїм абонентам можливість дешево дзвонити закордон. Для цих цілей є спеціальний тариф «Дзвінки закордон». Якщо у вас активований інший тарифний план, то потрібно буде відключити його і підключити цей.

В даному тарифі є абонентська плата, а дзвінки на стаціонарні номери дешевше, ніж на мобільні. При достатній кількості грошей на балансі послуга продовжується в автоматичному режимі.

позвонить с лайфа в польшу

Дзвінки з «Водафон»

Цей мобільний оператор розробив відразу два тарифних плани, призначених спеціально для дешевих дзвінків до Польщі:

  • «Польща на зв’язку»: вартість дзвінка – 0,35 грн./хвилина; абонплата – 35 грн./місяць.
  • «Польща, як вдома»: абонентська плата – 20 грн./доба (сюди входить 20 хвилин розмови і 20 СМС-повідомлень). Є другий варіант цього тарифного плану з місячною абонентською платою.

звонить в польшу с водафона украина

Дзвінки зі стаціонарного номера

Що стосується вартості дзвінків з міського телефону, то вона залежить від використовуваного тарифу. Приблизні розцінки такі: хвилина дзвінка на стаціонарний номер обійдеться у 14 грн., на мобільний – у 17 грн. За міжнародні дзвінки вам буде виставлений окремий рахунок.

Як зателефонувати в Польщу з домашнього номера? Спочатку наберіть 0 – це вихід на міжміську лінію, потім ще раз 0, потім 48 – це код Польщі. Після цього набираєте код міста і потрібний номер (номер повинен бути семизначним).

Порівняння тарифів різних операторів

Не можна однозначно сказати, тарифний план якого оператора найбільш вигідний. Тут все залежить від того, наскільки часто ви телефонуєте до Польщі. Для частих дзвінків підійдуть послуги одного оператора, для рідкісних – іншого.

как выгоднее звонить в польшу

Чи можна дзвонити в Польщу безкоштовно?

Завдяки меседжерам, таким як Скайп, Вайбер і Ватсап, ви можете дзвонити в Польщу безкоштовно і розмовляти стільки, скільки вам потрібно, не побоюючись, що на рахунку закінчаться гроші. При використанні мобільних додатків враховуйте наступні витрати:

  • вартість інтернет-трафіку;
  • дзвінки в OUT оплачуються з рахунку програми при наявності грошей на ньому.

Використання меседжерів та wi-fi дозволяє істотно заощадити на дзвінках і повідомленнях за кордон, тому по можливості краще віддавати перевагу цьому варіанту.