Робоче запрошення в Польщу

Піврічне робоче запрошення в Польщу з компанією EWW Ukraine


Перевагами співпраці з компанією EWW Ukraine є:

  • працюємо без посередників. В Польщі є власний філіал;
  • індивідуальний підхід в пошуку достойної роботи у перевіреного та надійного роботодавця;
  • офіційне запрошення проходить повний контроль. Ми даємо гарантію того, що воно не буде анульоване;
  • ви можете розраховувати на допомогу на всіх етапах співпраці з нами.

Ознаками офіційного запрошення є:

  • відповідність встановленій законом формі;
  • вірні назва, адреса, NIP та REGION номери фірми;
  • справжній телефон для контакту з роботодавцем (це легко перевірити: на дзвінок за вказаним номером повинні відповісти співробітники даної компанії, а при уточненні про працівника з-за кордону, тобто вас, надати позитивну відповідь);
  • ваші особисті контактні дані в запрошенні мають бути заповнені правильно.

Запрошення 180/180 - його виготовлення компанією EWW Ukraine коштує 30$ та займає до 10-ти робочих днів.
Запрошення 180/360 - його виготовлення компанією EWW Ukraine коштує 45$ та займає до 10-ти робочих днів.

Заполните форму и наш специалист свяжется с вами

Робота в Польщі є найбільш простим та доступним варіантом заробітка за кордоном. Схожий менталітет, легка для вивчення мова, сусідство з Україною, широкий спектр робіт та достойна оплата – це тільки частина переваг, що приваблюють заробітчан.

Навіщо потрібне запрошення на роботу в Польщу?

Для роботи в Польщі недостатньо отримати контракт, укладений між особою, що планує заробіток за кордоном, та роботодавцем, що таку роботу надає. Важливо також мати робоче запрошення в Польщу. Воно є підставою для оформлення в Консульстві (візовому центрі) робочої національної візи категорії D.


Як отримати робоче запрошення в Польщу на півроку?

Для отримання запрошення через компанію EWW Ukraine необхідно надати закордонний паспорт та копії всіх його сторінок з відмітками, включаючи першу.

Термін дії такого запрошення складає 180 днів (буває 2-х видів: 180/180 та 180/360).

Запрошення 180/180

Таке піврічне запрошення необхідне для оформлення візи, що дозволить законно знаходитись та працювати на території Польщі протягом 6 місяців з півроку безперервно.

Запрошення 180/360

Таке запрошення необхідне для оформлення візи, що дозволить законно знаходитись та працювати на території Польщі протягом 6 місяців з року як безперервно, так і з перервами.

Компанія EWW Ukraine має чималий досвід в пошуку роботодавця та оформлення всіх необхідних документів для легальної роботи та проживання в Польщі.  Вам не потрібно буде турбуватися про мовні перешкоди, можливі помилки, незнання польських законів та актуальних на даний час відповідей на безліч питань.

Гарантії та безпека

Ми ретельно перевіряємо все, адже найменша похибка може стати причиною відмови у візі, що призведе до втрати грошей та часу. Також контролюємо, щоб оплата та умови праці, дата початку робіт відповідали тим, що були обговорені заздалегідь. Компанія EWW Ukraine здатна виключити всі ризики та надати гарантії спокійної роботи та легального перебування на території Польщі.

Остались вопросы? Заполните форму и мы ответим на них